Moby Dick to sklep zoologiczny w lublinie, które powstało  z pasji jaką są zwierzęta, a także z chęci zaoferowania Ci szerokiego wsparcia tak, aby Twój pupil otrzymał to co dla niego najlepsze. To właśnie zapewnienie najwyższej jakości karmy, innych produktów czy choćby zabawek sprawia, że Twój zwierzak czuje się wyjątkowo, a Ty możesz być spokojny o jego prawidłowy rozwój oraz dobrą zabawę. My jesteśmy waśnie po to, abyście czuli się wyjątkowo.

Jesteśmy pierwszym sklepem w Lublinie należącym do ogólnopolskiej sieci niezależnych i specjalistycznych zoo-marketów „Moby Dick”. Przynależność do tej niezwykłej grupy sklepów zapewnia bardzo bogaty asortyment przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. To właśnie u nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie w każdej, nawet najbardziej wymagającej potrzebie. Nasi Klienci bardzo cenią takie podejście. Widzą , że mogą nam zaufać, a my wiemy, że nasza oferta, która trafia w Wasze ręce jest zawsze najwyższej jakości.

Dobro zwierząt zawsze jest dla nas najwyższym priorytetem dlatego starannie dobieramy asortyment naszego sklepu i stale rozwijamy naszą wiedzę oraz umiejętności. To dlatego kupując u nas masz pewność, że dbasz o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila, dając mu to co najlepsze. Nie polecimy Ci nigdy nic przypadkowego. Starannie dobieramy produkt do aktualnych potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego nie polecimy nic, co nie jest sprawdzone i sami byśmy nie kupili tego dla naszych pupili. Oprócz jakości dla każdego ważna jest cena, dlatego dbamy, aby oferta była dla Ciebie jak najkorzystniejsza. 

Moby Dick nie jest kolejnym sklepem zoologicznym, lecz miejscem w którym tworzymy wyjątkową ofertę, aby zaspokoić potrzeby wszystkich zwierzaków. 
To strefa w której łączymy najlepsze produkty dla pupili z naszą wiedzą, pasją, miłością do zwierząt oraz chęcią pomocy nawet w najbardziej skomplikowanej potrzebie. Z tego powstaje właśnie ta niezwykła przestrzeń, do której serdecznie zapraszamy.

Nasz sklep to najlepsza w Lublinie propozycja dokonywania zakupów dla każdego właściciela zwierzęcia. Nie masz siły zastanawiać się, co pomoże pupilowi w prawidłowym funkcjonowaniu i udanej zabawie? Trudno Ci się zdecydować na dany produkt? Sam nie wiesz, czego szukasz? A może nawet nie wiesz, że dany produkt istnieje. To właśnie dlatego służymy radą i doświadczeniem. Dzięki nam łatwiej będzie podjąć decyzję. Odwiedź nas koniecznie w Lublinie na ul. Sierpińskiego Seweryna 2 i odkryj najlepszą strefę zoologiczną w okolicy.

Dołącz do nas na https://facebook.com/MobyDickLublin  i śledź na bieżąco, co nowego posiadamy w naszym asortymencie i kto nowy u nas czeka na nowego właściciela. Tak, w naszej ofercie posiadamy zwierzaki! Rybki, gryzonie i ptaki. Może za któregoś chcesz już dziś być odpowiedzialny? Odwiedź nas i przekonaj się co możemy Ci zaoferować. 
Jeśli masz jakiś pomysł, sugestię, co możemy nowego dodać do naszego asortymentu, a co zmienić – pisz śmiało. Możesz to zrobić poprzez , https://facebook.com/MobyDickLublin , formularz kontaktowy, pod adresem email info@mobydicklublin.pl lub telefonicznie pod numerem +48 669 188 004. Rozwijamy się z myślą o Tobie i Twoim pupilu.